Milk Tea

Süt çayı ayrıca hem besi hem de kilo kaybı için bir ajan olarak işlev görebilir. Kilo almak istiyorsanız, sütlü çaydaki sütün yağ bileşimi yardımcı olabilir. Ve kilo vermek istiyorsanız, süt çayı da polifenol ve kafein tarafından bir diyet maddesi olarak çalışır. Bunlar süt çayında kilo vermeye yardımcı olan bileşiklerdir.

İÇERİK

Kimyon (Cuminum Cyminum), Rezene (Foeniculum Vulgare), Anason (Pimpinella anisum), Mürdüm Eriği (Prunus Domestica), (Galegae), Kuşkonmaz (Asparagalus), Çam Kabuğu (Pinus Pinaster )

clsizolasyon.com - İzmir İzolasyon ve Yalıtım Hizmetleri kktc.pro - Kuzey Kıbrıs Web Tasarım Hizmetleri Uğur Diş Concept - İzmir Mimarlık Ofisi Motosiklet Kıbrıs - Kuzey Kıbrıs Motosiklet İkinci el alış ve satış Göktuğ Gülsever Mimarlık - İzmir Mimarlık Ofisi Çözüm Reklam Fuar Hizmetleri Robson Pharma Aymore Bitkisel Adana Orman Ürünleri İzgi Kurukahve Dünyası İzgi Baharat Dünyası Shero Cosmetic - Kozmetik Ürünleri Güvenyol Sürücü Kursu Gold İlaç A.ş. Güvenyol Sürücü Kursu PPF Kaplama Kitsune Kimya